Proč stavět s námi?

Existuje mnoho důvodů, proč stavět s námi. Jsme více než 30 let na trhu a postavili jsme téměř 1000 nemovitostí. 

icon uzivani udrzba
Vše je na jednom místě
Naše firma zajišťuje architektonický návrh, vypracování projektové dokumentace i následnou realizaci a servis. Mezi jednotlivými stupni je proto úzká spolupráce a snadná komunikace.
icon odborne poradenstvi
Odborné poradenství
Můžeme Vám poradit při výběru pozemku nebo v odborných otázkách týkajících se realizace stavby a jejího technického zařízení. Dokážeme spolupracovat s Vámi vybraným finančním poradcem.
icon vystavba
Rychlost realizace
Jedná se převážně o suchou montáž, která nemá takové nároky na vysychání materiálů, či na příznivé počasí. Zimní období není překážkou. Běžná doba realizace je 6 až 8 měsíců.
icon polozkovy rozpocet
Cenový a položkový rozpočet
Zpracujeme předběžný odhad výše investice výstavby dle technicko-hospodářských ukazatelů. Po dokončení projektové dokumentace zdarma zpracujeme položkový rozpočet ve Vámi požadovaném rozsahu prací.
icon projektova dokumentace
Projekt
V rámci projekčního řešení pro Vás zpracujeme individuální architektonickou studii vč. osazení domu na Váš pozemek. Po dokončení a odsouhlasení této studie pro Vás zpracujeme projektovou dokumentaci pro stavební řízení.
icon zamer
Klientské změny
Všechny návrhy dřevostaveb na míru Vám během zpracování studie rádi upravíme podle Vašeho přání a podle daného pozemku. Máte možnost si konkrétně zvolit stupeň dokončení u jednotlivých položek.
icon financni kryti
Nízké náklady
Díky příznivým termoizolačním vlastnostem je užívání stavby vysoce úsporné. Investice do pořízení nového domu se během jeho životnosti bohatě vrátí v úspoře za vytápění.
icon pozemek
Úspora plochy
Stěna dřevostavby o stejných tepelněizolačních vlastnostech je výrazně tenčí oproti klasické zděné zdi. A díky tomu zastavíte menší plochu pozemku, nebo při stejné investici můžete získat až o místnost navíc.
x listingkatalog3@2x

Technologie

Díky dlouholetým zkušenostem a množství realizovaných domů, dřevostavby Rovax využívají nejmodernější postupy a materiály z oblasti stavebnictví. Prohlédněte si, jaké technologie používáme pro stavbu domů z jednotlivých modelových řad, konkrétně pro skladbu obvodové stěny, podlahy, stropu i střechy včetně detailní specifikace.

Možnosti dokončení stavby

Díky možnosti volby několika různých stupňů dokončení, dokážeme uspokojit potřebu každého klienta. Nabízíme stupně dokončení od hrubé stavby až po kompletní dřevostavbu na klíč, která svou kvalitou zpracování uspokojí i nejnáročenější zákazníky a je vhodná k okamžitému užívání.

x listingkatalog2@2x
x gallerylisting2

Jak probíhá stavba?

Zajímá Vás více o tom, jak konkrétně vzniká dřevostavba Rovax? Prohlédněte si náš léty ověřený osmikrokový proces, který zajišťuje rychlou a plynulou realizaci Vašeho vysněného bydlení v té nejvyšší možné kvalitě.

Domluvte si schůzku

Rádi se s Vámi setkáme osobně a nezávazně zodpovíme veškeré dotazy.
Můžete nás kdykoli kontaktovat, nebo navštívit na adrese firmy.